Aleksandra Zaitseva Fotograaf
+372 5594 8132
Minust
Moned photos portfooliost

 

2003 aastal sain sünnipäevaks omale esimese digitaalse fotoka. Tegin pilte sellega pidevalt, saades sellest tegevusest suurt naudingut.

Seejärel sain endale digitaalse peegelkaamera – Pentax istD. Ja siit kõik algaski...

Selleks ajaks olid tekkinud mul esimesed eelistused – portree pildid. Mõne aja pärast sain pakkumise pildistada ühe paari pulmasid, kuna nemad jäid fotograafita päev enne pulmi. Seda pulma mäletan praegugi, tänan neid selle võimaluse eest. Just see moment saigi minu jaoks tõuekpunktiks, et arendada end professionalses suunas.

2009 aasta – ostsin omale uue fotokaamera Canon 40D, see oli minu esimene teadlik valik. Hakkasid tekkima uued tellimused ja ma otsustasin, et jäängi tegelema pulmade fotografeerimisega.

 

 

2010 aastal koos kahe teise fotograafiga avasime oma fotoateljee. Arengu uueks etapiks sai ka üksikasjade pildistamine. Stuudio ei ole suur, umbes 40m². Sellest täitsa piisab, et viia läbi fotosessioon. Töö ajal kasutatakse firma Bowens valgustustehnikat. On olemas ka lisatarvikud ja filtrid.

 

 

Selle aja jooksul ma jõudsin tutvuda huvitavate inimestega ning osaleda erinevates projektides. Minu portfoolio täitub iga päevaga.

Praegu kasutan Canon 5D Mark II, eelistan portree ja pulma fotograafiat.

Kui Teid huvitavad minu tööd – siis kirjutage, helistage. Me lepime kokku aja ja koha, kus saame arutada läbi võimalikud pildivõtted, nende stiili; mõtleme läbi sü┼żee ja aksessuaarid, mis on vajalikud võtete ajal.